У Донецьку "приліт" на СТО - загинув чоловік. Повідомляють, що за день ще 7 поранені

У окупованому Донецьку повідомляють про загибель чоловіка під час прильота на СТО у Куйбишевському районі. Про це пише так зване "СЦКК ДНР" та є інформація в соцмережах у "мера" міста Олексія Кулемзіна.

" ...вул. Церетелі, 13/12/23, приліт по СТО, загинув чоловік 1951 р.н.", - пишуть окупанти.

"У Куйбишевському районі по вул. Церетелі пошкоджено бокси та транспортні засоби на СТО", - написав Кулемзін, також повідомши про загибель чоловіка.

Крім того, за інформацією колаборанта, сьогодні у Петровському та Кіровському районах Донецька "унаслідок скидання вибухонебезпечних предметів із безпілотних літальних апаратів поранені чоловіки 1966, 1967, 1977, 1977, 1980, 1984 і 1988 р. н.".

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
25.12.2025
12:37

Житлові ваучери на 2 мільйони гривень: нова програма для ВПО, але не для всіх

Питання постійного житла— це не лише про комфорт. Для багатьох родин це про здатність "закріпитися" в громаді, влаштувати дітей у школи й садочки, планувати роботу, лікування, догляд за літніми батьками.
Світ
24.12.2025
12:00

«Українську енергетику добиває упертість Зеленського». Російські ЗМІ про Україну

"Є загальноприйняті принципи організації виборчого процесу. І мільйони громадян не можна позбавляти права голосу, навіть якщо вони і живуть десь за кордоном"
Донбас Країна
22.12.2025
23:59

Війна та люди. Що визначає майбутнє українського Донбасу

Від війни залежить, скільки громадян України виїдуть із регіону і чи буде їм кудись повертатися. Від людей - чи захочуть вони жити в країні, де їх вбиває РФ і стигматизують свої ж "національно свідомі" співвітчизники.
Всі статті