У Донецьку повідомили про "прильоти" у спальних районах міста

В окупованому Донецьку повідомляють про обстріл спального Будьонівського району сьогодні, 15 травня. Про це пише "мер" міста Олексій Кулемзін.

"По вул. Кедріна в одному з багатоквартирних житлових будинків пошкоджено покрівлю та ліфтове машинне відділення. По вул. Багратіона в багатоквартирному житловому будинку вибито скління вікон", - повідомив Кулемзін. 

Також пошкоджено скління будівлі лікарні № 16 по вул. Багратіона.

Крім того, колаборант пише, що під вогнем перебуває Петровський район.

При цьому він опублікував фото воронок, які він видає за "вирви НАТОвських снарядів" у Будьонівському районі.

Статті

Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Країна
16.05.2024
14:18

Від ідей до конкретних проектів: війні не вдалося зупинити бізнес Дніпропетровщини

Прифронтова Дніпропетровська область увійшла в трійку лідерів серед регіонів за кількістю нових бізнесів. Упродовж першого кварталу 2024 року в області відкрито майже 7 тисяч ФОПів. Водночас, за чотири місяці регіон має економічні втрати: тут...
Країна
16.05.2024
10:35

Коломойський: розмова продовжується

Реанімувавши старі звинувачення щодо співвласника групи "Приват" І.Коломойського, влада виклала свій останній та вирішальний козир у діалозі з опальним олігархом. Але чи призведе це до бажаного результату – велике питання.
Всі статті