У Донецьку повідомили про обстріли - поранено жінку

В окупованому Донецьку повідомили про поранення мешканки Куйбишевського району сьогодні, 28 травня, внаслідок обстрілу. Про це пишуть пропагандистські ЗМІ.

Уточнюється, що жінка 1950 року народження постраждала на вулиці Луговій. У районі також пошкоджено чотири приватні будинки на вулицях Луговій і Градобудівників.

Окупанти пишуть, що Куйбишевський район від початку доби було обстріляно п'ять разів - застосовано артилерію, традиційно звинувативши ЗСУ.

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті