Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
В окупованому Донецьку повідомили про 4 поранених мешканців через ніби-то обстріли та скидання ВНП з беспілотників. Про це пише так званий "мер" Олексій Кулемзін 12 березня.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
Він зазначає, що за період с 9:00 до 21:00 12 березня територія Донецька 10 раз страждала від обстрілів. Традиційно звинувачує ЗСУ.
"У Кировському районі поранені чоловіки 1981, 1989 р.н. і жінка 1963 р.н.", - написав колаборант, пізніше додавши, що також у результаті обстріла Петровського района на пл.Перемоги отримала поранення жінка 1981 р.н.
Також він пише, що у Куйбишевському районі постраждав багатоповерховий будинок по ул. Маршала Жукова.
У Петровському районі в багатоквартирному будинку на пл.Перемоги зазнали пошкоджень покрівля та перекриття; на вул. Шкільній знищено автомобіль.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту