У Донецьку повідомляють про обстріли Київського району та Абакумова. Є жертви

В окупованому Донецьку під обстріл потрапили Київський район і селище шахти Абакумова сьогодні, 12 вересня. Про це пишуть у місцевому сегменті соцмереж і так званий "мер" Олексій Кулемзін.

Повідомляють, що "є поранені, швидка на місці".

"Ще наслідки прильоту на вул. Листопрокатників у Київському районі Донецька", - підписано фото.

Пізніше Кулемзін написав, що внаслідок обстрілу Київського району на вул. Башкирській дістав поранення чоловік 1966 р. н.

Також пізніше він додав, що під час обстрілу Київського району на вул. Листопрокатчиків дістав смертельне поранення і помер до прибуття швидкої допомоги чоловік 1962 р. н. і поранено жінку 1967 р. н.

Крім того, відомо про обстріл селища шахти Абакумова на заході Донецька.

Статті

Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті