У Донецьку потужного обстрілу зазнав Куйбишевський район. Є жертви

В окупованому Донецьку сьогодні зранку повідомляють про потужний обстріл Куйбишевського району. Про це 22 жовтня пишуть у місцевих пабліках і повідомляє "мер" міста Олексій Кулемзін.

За його словами, є жертви.

"Унаслідок обстрілу Куйбишевського району по вул. Чехословацькій загинула жінка 1951 р.н.  Під час обстрілу Куйбишевського району по пр. Кремлівському поранені чоловік 1995 р.н. і жінка 1970 р.н. Також по вул. Абросимова поранено чоловіка 1964 р.н.", - повідомив колаборант.

Також унаслідок обстрілу Куйбишевського району пошкоджено будинки приватного сектору по вул. Абросимова, Чехословацькій, Автострадній та пр. Колгоспному.

"Також пошкоджено скління багатоквартирного житлового будинку на пр. Кремлівському, навколо будівлі Керуючої компанії Куйбишевського району, імовірно, виявлено снаряди, що не розірвалися", - написав Кулемзін.

Також у мережах публікують наслідки обстрілу пр. Кремлівського в Куйбишевському районі.ощному обстрілу піддався Куйбишевський район.

Статті

Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Всі статті