У Донецьку окупанти приберуть скульптуру м'яча біля стадіону "Шахтар" і встановлять там емблему московського "Динамо"

В окупованому Донецьку замість скульптури футбольного м'яча біля старого стадіону ФК "Шахтар", який розташований поруч з парком Щербакова, встановлять емблему московського "Динамо". Про це 19 березня повідомляють місцеві пропагандисти у соцмережах.

"У Донецьку замість м'яча біля стадіону "Шахтар" встановлять емблему московського "Динамо". Сфера з нержавіючої сталі біля стадіону "Шахтар" простояла не одне десятиліття. Для вболівальників донецької команди це місце було знаковим", - визнають колаборанти.

Вони пишуть, що "м'яч збережеться, але місце його майбутнього зберігання поки що тримається в секреті".

Нагадаємо, що всеросійське фізкультурно-спортивне товариство "Динамо" будує спорткомплекс біля стадіону "Шахтар".

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті