У Донецьку діти ходять у садок без опалення. «Адміністрація» на скарги не відповідає

В окупованому Донецьку в дитячому садку № 353 температура всередині становить лише 16 градусів. Про це написали в місцевому пабліку 6 лютого.

«Просто крик про допомогу! Дитячий садок 353, Ленінський район, тільки всі зраділи, що вийшли на повний робочий день, і тут таке... У групах 16 градусів, просто холодно», - ідеться в повідомленні.

Місцева «адміністрація» не реагує на скарги, а в котельні не вистачає персоналу.

«На скарги письмові немає реакцій, діти мерзнуть і хворіють!  Як відповіли в котельні, немає фахівців для вирішення проблеми!», - скаржаться люди.

Як повідомлялося раніше, в окупованому Донецьку не можуть знайти охочих працювати керівниками за 160 тисяч на місяць, а також 11 тисяч двірників, водіїв, юристів, інженерів, медиків.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
29.04.2025
13:00

Щоб війна стала економічно невигідною. Про історично обґрунтовані завдання ЄС

Перше – це цінності. Друге – це реакція. Третє – це економіка. Щоб зрозуміти сутність і природу ЄС, бажано максимально повно розкрити кожен з цих іменників
Країна
28.04.2025
13:00

План Трампа щодо завершення війни: шанси на реалізацію та подальші кроки

Трампу потрібен успіх на цьому напрямку і він буде працювати. Він розуміє, що тиснути на Україну марно, адже ні влада, ні суспільство не сприймають та ігнорують його тиск. Тому, можливо, він почне тиснути на Росію.
Донбас
27.04.2025
15:30

Жіноче обличчя пропаганди «русского мира»: журналісти-хамелеони і молитви за «визволителів». Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу для пропаганди «русского мира» вирішили звернутися до, без перебільшення, сильної жінки. Фізично сильної... «Офіційний» сайт «ДНР» взяв інтерв'ю у Мар'яни Наумової - чотириразової чемпіонки світу з...
Всі статті