У Донецьку біля "Донбас Арени" патріоти повʼязали жовті стрічки як символи спротиву російським окупантам

В окупованому Донецьку біля стадіону "Донбас Арени" патріотичні активісти повʼязали жовті стрічки —  символи спротиву окупантам. Про це 1 квітня повідомляє рух спротиву на окупованих територіях україни у своєму ТГК.

"Активісти руху "Жовта Стрічка" прикрасили дорогу до стадіону жовтими стрічками — символом спротиву наших українців, які щоденно показують рашистам, що боротьба триває", - йдеться у повідомленні.

"Після деокупації ми обов’язково зустрінемось на матчі улюбленої української команди на "Донбас Арені", а поки ми чинимо спротив ворогу та чекаємо ЗСУ", - зазначають патріотичні донецькі українці.

Статті

Світ
16.04.2024
09:07

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті