У Донецькій ОВА повідомили про скорочення подачі води до чотирьох міст

Сьогодні, 13 квытня, з 8:00 скорочено подачу води до Слов'янська, Краматорська, Дружківки та Костянтинівки на Донеччині. Про це у Телеграм повідомив очільник Донецької ОВА Вадим Філашкін. 

"Фахівці вже ремонтують магістральний водогін D 1400 мм, на ділянці від 2-го до 3-го підйому Другого Донецького водогону. Обмеження триватимуть до завершення ремонтних робіт", - повідомив очільник Донецької ОВА. 

Як повідомлялося, 6 квітня у Донецькій області також скорочували подачу води на Слов'янськ, Костянтинівку, Дружківку та Краматорськ. 

Статті

Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Всі статті