У Донецькій ОВА показали, який вигляд має сьогодні фронтовий Часів Яр

Часів Яр на Донеччині щодня руйнується російськими окупантами, а на цивільних, які просто пересуваються вулицями на велосипедах, росіяни скидають снаряди з фпв-дронів та полюють на автівки з гуманітаркою. Про це повідомив очільник Донецької ОВА Вадим Філашкін у Телеграм 15 травня.

"Попри це, в громаді досі залишається 671 людина. Силами військової адміністрації та волонтерів продовжуємо вивозити людей. На жаль, темпи евакуації не дуже високі, бо більшість тут — люди похилого віку, яким дуже важко покинути рідне місто. Їм важко залишити хай і зруйновані, але свої будинки", - написав Філашкін. 

За його словами, завозити до міста гуманітарну допомогу складно, бо небезпечно. 

"Але ця робота продовжується: ми не можемо кинути людей сам на сам з бідою. Громадяни отримують ліки, продукти харчування, хліб, гігієнічні набори, воду. Та ще складніше надавати медичну допомогу. Через постійні обстріли медики та волонтери не завжди встигають допомогти пораненим, не всіх вдається врятувати", - зазначив очільник Донецької ОВА. 

Вадим Філашкін також вкотре закликав місцевих жіителів евакуюватися. 

Як повідомлялося, у боях за Часів Яр: ворог пробує нові методи наступу, але отримує безжальну відсіч українських захисників

Статті

Донбас
15.02.2026
18:47

Самозванці нижчої ліги: клони «Шахтаря» і «Зорі» прийняли до «молодшої групи» російського футболу. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

На тлі новин про зимову Олімпіаду в Італії, що проходять повз них, пропагандистам окупованого Донбасу теж захотілося розповісти про якісь «республіканські» спортивні досягнення і перемоги.  Інформаційний привід для радісних публікацій знайшовся...
Країна
13.02.2026
16:00

Дейтонські угоди: як «недосконалий мир» зупинив війну… і законсервував конфлікт

Для України цей досвід важливий не як модель для копіювання, а як застереження про ціну компромісів, укладених під тиском і без чіткого розуміння того, якою буде держава «після миру».
Країна
12.02.2026
17:00

Вибори під час війни, переговори без результату та межа виснаження РФ – політолог Костянтин Матвієнко

Складно забезпечити голосування військовослужбовців, учасників бойових дій, внутрішньо переміщених осіб. Технічно це зробити дуже непросто. А якщо це складно технічно, то і політично такі вибори будуть проблемними.
Всі статті