У Донецькій області з чотирьох громад примусово евакуюють 744 дитини з родинами

У Донецькій області з чотирьох громад примусово евакуюють 744 дитини з їхніми родинами. Про це повідомив у Телеграм голова обладміністрації Вадим Філашкін.

Він провів засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки й надзвичайних ситуацій області. Головною темою була безпекова ситуація у Гродівській та Новогродівській громадах.

Оскільки росіяни щодня авіабомбами нищать міста та села цих громад, влада ухвалила рішення примусово евакуювати дітей із їхніми батьками або іншими законними представниками з низки населених пунктів.

Йдеться про Новогродівку, села Маринівка, Михайлівка, Лісівка, а також села Промінь, Московське, Балаган, Миколаївка, Миролюбівка, Малинівка та селища Новоекономічне Гродівської громади, Полтавка Іллінівської громади.

Також, за клопотанням очільника Курахівської військової адміністрації, влада вирішила евакуювати дитину з села Острівське.

Загалом, із чотирьох громад мають евакуювати до безпечніших областей 744 дитини з їхніми родинами, акцентував Філашкін.

Посадовець повідомив, що доручив використовувати для евакуації дітей винятково броньовані автомобілі, оскільки у цих громадах загарбники активно застосовують FPV-дрони.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
20.11.2025
16:05

Житлова програма єОселя для ВПО та мешканців прифронтових територій: нові можливості та пільги

Восени 2025 року уряд суттєво модернізував програму єОселя, зробивши її більш доступною саме для внутрішньо переміщених осіб та мешканців прифронтових територій.
Світ
19.11.2025
15:24

«Якщо Єрмак не піде...». Російські ЗМІ про Україну

...Якщо Єрмак не піде, Арахамія спонукає частину депутатів до виходу з фракції, «Слуга народу» втратить більшість, кабінет Юлії Свириденко автоматично піде у відставку і відкриється можливість для створення «уряду національного порятунку»...
Світ
17.11.2025
19:00

Чим Орбан «купує» угорців, і до чого тут Україна

Осідлавши «мирний» порядок денний, ФІДЕС переконала більшість угорців, що вона за мир, а опозиція намагається втягнути Угорщину у війну. Не скупився Орбан і на щедрі соціальні обіцянки.
Всі статті