У Донецькій області двоє загиблих і десять поранених за добу через російські обстріли

Дві людини загинули та десять поранені в Донецькій області внаслідок російських обстрілів за минулу добу. Про це 25 липня в Телеграмі повідомив голова обласної військової адміністрації Павло Кириленко.

Загибель 10-річної дитини та дорослого зафіксована у Костянтинівці, ще семеро людей в місті були поранені, у тому числі четверо дітей – дівчатка 5-ти, 11-ти і 12-ти років і 12-річний хлопчик. Крім того, постраждали через обстріли двоє мешканців Дружківки та один – у Вугледарі. 

З початку повномасштабного вторгнення росії в Україну на Донеччині підтвердили 1631 смерть мирних жителів внаслідок бойових дій, ще 3895 людей було поранено, без урахування жертв в окупованих Маріуполі та Волновасі.

Як повідомлялося, 24 липня російські окупанти вдарили касетними боєприпасами по водоймі у Костянтинівці, де на той момент відпочивали люди.

Статті

Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Всі статті