У "ДНР" зник "Русский мир". Чи повернеться він у телевізори жителів Донбасу, невідомо 

У "ДНР" не знають, чи буде відновлено проект безкоштовного супутникового телебачення "Русский мир". Цей факт визнав директор рекламного агентства "9 дюймів" Роман Головін.  

Як повідомлялося раніше, у грудні 2022 року пропагандисти РФ почали реалізувати на окупованому Донбасі проєкт зі встановлення телемовного обладнання з 40 російськими та місцевими сепаратистськими каналами. Супутникову тарілку і приймач, їхнє встановлення та подальше обслуговування надавали безкоштовно. Було заявлено, що підключити собі "Русский мир" може будь-який житель "ДНР".

Однак у січні 2024 року проєкт без пояснення причин було згорнуто. "Із січня цього року установок комплектів ми не здійснюємо. Усі питання з цього приводу ставлять нам. Хотілося б пояснити, що причина не в нас, а в компанії "Русский мир", яка почала цей проєкт", - пояснив ситуацію Роман Головін.

Обслуговування абонентів, яким поставили тарілки "Русского мир", поки триває силами рекламного агентства.

Статті

Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті