У "ДНР" засудили до довічного ув'язнення чотирьох військових ЗСУ. Раніше вони вже були "засуджені"

Чотирьох українських військовополонених у так званій "ДНР" засудили до довічного ув'язнення - при тому, що всі четверо раніше тим самим судом були засуджені "за вбивство мирного жителя" Маріуполя. Про це повідомив слідком РФ 24 травня.

Окупанти заявили, що "докази, зібрані СКР, визнані судом достатніми для ухвалення вироку начальнику служби радіаційного, хімічного та біологічного захисту 37 окремого мотопіхотного батальйону "Запоріжжя" 56 окремої мотопіхотної бригади ЗСУ Олегу Колмичевському, гранатомнтнику підрозділу Дмитрові Добровольському, навіднику станкового протитанкового взводу роти вогневої підтримки Олександрові Ромашину та водієві особового складу зенітно-ракетного взводу зазначеного батальйону Владиславу Кулику.

"Їх визнано винними в замаху на вбивство двох осіб, скоєному організованою групою, з мотивів політичної, ідеологічної ненависті", - пише окупаційне відомство.

Слідком уточнює, що "за вбивство мирного жителя Колмичевський, Добровольський, Ромашин і Кулик уже раніше були засуджені".

"Вироком суду Колмичевському, Кулику, Ткачуку і Ромашину остаточно призначено покарання у вигляді довічного позбавлення волі", - підкреслюють окупанти.

Раніше повідомлялося, що "суд ДНР" заочно засудив до довічного ув'язнення захисника Маріуполя, оголосивши в розшук.

Статті

Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Світ
13.06.2024
08:28

"Якщо війна йтиме так, як зараз, очевидно, що Україна програє". Огляд західних медіа

Тоді в майбутньому Росія розв'яже війну. Росія воюватиме з українськими технологіями, українськими солдатами, з іншого географічного положення. Тоді ми будемо у 1939 році. Зараз ми у 1938.
Луганськ
12.06.2024
11:23

Екологічна катастрофа, невідворотність покарання для колаборантів та проблеми луганських підприємців: больові точки Луганщини очима Артема Лисогора

Менше 50 – НЕ тисяч, а ОСІБ. Те, що кількість мешканців вільної території Луганщини обчислюється не ТИСЯЧАМИ ОСІБ, а ОСОБАМИ, складно пояснити навіть колегам-журналістам з інших частково окупованих регіонів України. Бо в це важко повірити...
Всі статті