Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
Про причини забруднення водойм окупованої частини Донецької області місцевим журналістам розповіли в прес-службі так званого «управління Росспоживнагляду по республіці».
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
За підсумками моніторингу з'ясувалося, що «основними причинами забруднення води у водоймах є: неорганізоване скидання зливових вод, скидання стічних вод у водойми від приватних домоволодінь, аварійні скиди господарсько-побутових стічних вод із каналізаційних насосних станцій та очисних споруд господарсько-побутової каналізації, незадовільний санітарно-технічний стан шахтних очисних споруд та, як результат, скидання недостатньо очищених шахтних вод».
Як один з «інгредієнтів» води в «ДНР» є фекальні маси. «Тривалий час невирішеним залишається питання вивезення рідких побутових відходів із неканалізованих населених пунктів регіону та їх зливу в невстановлених місцях. Через це у водойми потрапляють неочищені каналізаційні стоки», - визнали в “управлінні”.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту