У "ДНР" винесли вироки ще чотирьом українським військовополоненим

Російські окупанти засудили до тривалих термінів позбавлення волі ще чотирьох українських військовополонених - азовців Владислава Чужа, Богдана Безноська та Святослава Здоровенька, а також військовослужбовця ЗСУ Миколу Олексенка (на фото). Про це повідомив слідком РФ у Телеграм 6 і 7 грудня. 

"Докази, зібрані слідчим комітетом Росії, визнані судом достатніми для винесення вироку техніку роти вогневої підтримки 501-го окремого батальйону морської піхоти 36 окремої бригади морської піхоти Збройних сил України Миколі Олексенку. Вироком суду йому призначено покарання у вигляді 24 років позбавлення волі з відбуванням у колонії суворого режиму", - ідеться в повідомленні.

Уточнюється, що трьом азовцям "призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 25 років кожному з відбуванням у виправній колонії суворого режиму".

Раніше повідомлялося, що в "ЛНР" засудили до 14 років колонії 52-річного бійця ЗСУ Володимира Гулавського.

Статті

Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Всі статті