У "ДНР" викладачам із науковим ступенем і нагородами, які погодяться працювати в селі, обіцяють мільйон рублів підйомних 

У "ДНР" у рамках програми "Земський учитель" для викладачів, які погодяться переїхати працювати в село або малі міста Донецької області, оголошено конкурс на отримання підйомних у сумі 1 мільйон рублів. Про це йдеться в повідомленні "уряду республіки".

Як уточнив російський чиновник Євген Солнцев, відряджений Кремлем на посаду "голови уряду ДНР", щоб виграти конкурс і отримати одноразову виплату, необхідно мати "вчений ступінь із профільного предмета, педагогіки та психології. А ще заохочення, нагороди та досвід роботи від 10 років".

Статті

Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Всі статті