У "ДНР" водії муніципального транспорту не поспішають влаштовуватися на роботу навіть на зарплату в 85 тисяч рублів

У "ДНР" водії муніципального транспорту не поспішають влаштовуватися на роботу навіть на зарплату в 85 тисяч рублів. Про це свідчать заява "начальника відділу транспорту" окупованої Макіївки і повідомлення прес-служби республіканського центру зайнятості.

Так, "начальник відділу транспорту" окупованої Макіївки Ігор Перепьолкін розповів про те, що "на роботу з початку року було прийнято 64 водії". Він повідомив, що зарплата водіїв муніципального транспорту становить від 65 до 85 тисяч рублів, а також гарантується повний соціальний пакет. 

Разом з тим, у "центрі зайнятості ДНР" повідомили, що "найбільший кадровий голод спостерігається у сфері транспортних перевезень".

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті