У "ДНР" відзвітували, що відновили "вже" 6,7 тис. пошкоджених боями приватних будинків. В одному Маріуполі таких понад 30 тисяч

Влада "ДНР" відзвітувала, що від початку "СВО" відновила 6,7 тисяч пошкоджених боями приватних будинків і пообіцяла в поточному році відновити ще близько 3 тисяч. Про це як про велике досягнення місцевим журналістам розповів "заступник міністра будівництва та житлово-комунального господарства республіки" Максим Жуковський.

"У поточному році заплановано відновити 2 992 об'єкти індивідуального житлового фонду. У низці населених пунктів роботи вже ведуться - відновлено будинки в Маріуполі, Горлівці, Докучаєвську та інших містах", пообіцяв окупаційний чиновник.

Загалом, за даними "міністерства", у "ДНР" із 2022 року відновлено близько 6,7 тис. приватних будинків. 

При цьому, тільки в одному Маріуполі, визнав "мер" міста Олег Моргун, унаслідок воєнних дій було пошкоджено 32,5 тисячі приватних будинків.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна Луганськ
09.05.2025
12:36

Щоденник матері 18-річного добровольця: «Мене заселили»

Отримала це повідомлення в кав’ярні біля рекрутингового центру через 40 хвилин після того, як ми розсталися біля його воріт. Отримала – й почала ридати над телефоном, як над покійником, бо до останнього була манесенька така надійка, що його...
Країна
08.05.2025
09:00

Економічне бронювання: тема закрита?

Останні місяці тема економічного бронювання майже зійшла нанівець. Якщо минулого року народні депутати, члени уряду та навіть президент обговорювали можливі параметри та деталі, то сьогодні ця тема майже не підіймається.
Світ
07.05.2025
09:52

«Після демаршу Зеленського у нас розв'язані руки». Російські ЗМІ про Україну

...Необхідно шукати приховані місця в районі Москви і Підмосков'я, де можуть бути схрони або осередки, де ці безпілотники збираються і потім атакують регіони Росії. Десь точно має бути таємний пункт управління.
Всі статті