У "ДНР" уже відкрито заявляють про бажання ліквідувати українську державність: "Все вирішує чобіт російського солдата"

У "ДНР" уже відкрито заявляють про бажання ліквідувати українську державність. Реваншистські плани озвучив так званий голова "Громадської палати ДНР" Олександр Кофман у коментарі одному з місцевих ЗМІ.

"У завданнях спеціальної військової операції, на мій погляд, має стояти повне знищення української державності", - заявив колабораціоніст.

За його словами, у світовій історії завжди все вирішував "чобіт радянського або російського солдата".

Як повідомлялося раніше, у березні 2022 року Міжнародний суд ООН не знайшов виправдань початку російської агресії проти України і наказав Кремлю негайно припинити вторгнення. Рішення Міжнародного суду є обов'язковим до виконання, проте РФ грубо зневажає всі міжнародні норми та принципи мирного існування. Москва цинічно заявляє, що не має наміру виконувати рішення Міжнародного суду ООН.

Статті

Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті