У "ДНР" студентів і викладачів ПТУ та технікумів залучили до пошиття теплого одягу для російських окупантів

Влада "ДНР" залучила студентів і викладачів ПТУ та технікумів до пошиття теплого одягу для російських окупантів. Про це йдеться в повідомленні фейкового "міністерства освіти".

У ньому йдеться, що майже 2,7 тис. студентів технікумів і коледжів "ДНР", а також їхні викладачі регулярно шиють і передають на фронт теплі речі для військовослужбовців окупантів ЗС РФ.

Така трудова повинність пояснюється участю в якійсь всеросійській акції "Мы вместе". У ній на окупованій частині Донецької області беруть участь 89 професійних освітніх організацій.

Результативність "регулярного пошиття" одягу для загарбників, судячи з усього, не дуже велика. За даними "міністерства", спільними зусиллями майже 3 тисяч студентів і викладачів виготовлено всього 1,5 тисячі одиниць одягу.

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті