У "ДНР" сподіваються, що завдяки сніжній зимі зможуть хоча б зберегти попередні графіки подачі води

"Ми намагаємося на сьогодні графік тримати незмінним. Навіть ті водосховища, які ми змогли наповнити… повного заповнення немає, оскільки сніговий покрив був не дуже великий", — поскаржився заступник директора місцевого підприємства "Вода Донбасу" Сергій Мокрий.

Він зазначив, що водопостачання міст трохи покращилося: вода, за словами чиновника, стала доходити вище по поверхах і до віддалених районів. "У низці випадків вона подається довше, ніж зазвичай", — похвалився Мокрий.

Але цього, визнав він, недостатньо, тому необхідно кинути "всі сили для підтримання графіка, який існує на сьогодні, щоб він не погіршився".

Як повідомлялося, в «ДНР» конкретно вивчають можливість напоїти населення шахтними водами, але методології їх очищення поки немає. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
10.06.2026
15:00

Житлові ваучери для ВПО: перші квартири вже купують, але грошей на всіх не вистачає

Понад 37 тисяч внутрішньо переміщених осіб подали заявки на отримання житлових ваучерів, однак коштів наразі вистачило лише трохи більше ніж для трьох тисяч родин.
Світ
09.06.2026
16:08

«Переговори з кривавим клоуном не мають сенсу». Російські ЗМІ про Україну

"І саме в цей момент, коли, згідно з очікуваннями Заходу, російське керівництво має в паніці бігати по кабінетах, а населення в розгубленості чухати собі скальп, лунають заклики європейців до переговорів і публікується відкритий лист Зеленського, де...
Країна
08.06.2026
15:00

Співвітчизники з різних планет, або Дорожні спостереження ветерана

Тема Маріуполя та проблеми людей, які виїхали з ТОТ, для цих наших співвітчизників виявилися, мабуть, токсичними. Шкідливими для їхньої незгвалтованої психіки. Як мінімум - нецікавою. Вони та їхні рідні живуть в іншому вимірі. Де немає місця всім...
Всі статті