У "ДНР" секретний "інвестор" вкладає мільйони рублів у ремонт Донецького електротехнічного заводу

У квазіутворенні "ДНР" заявили, що невідомий "інвестор" має намір спрямувати на ремонт віджатого Донецького електротехнічного заводу понад 134 млн рублів. Про це повідомляють місцеві пропагандисти з посиланням не якусь корпорацію розвитку Донбасу.

"Державне унітарне підприємство ДНР "Донецький електротехнічний завод" спеціалізується на виробництві та капітальному ремонті електрообладнання. Для реанімації ливарного виробництва передбачено [відремонтувати] будівлю ливарного цеху площею 1500 кв. метрів. Сума інвестицій складе 134 250 000 рублів", - пишуть пропагандисти.

На початковому етапі планується створення 75 робочих місць, при виході на номінальну потужність - 500-550. З них 15% складуть інженерно-технічні працівники та управлінський персонал.

Інші деталі ремонту підприємства поки що не відомі.

Статті

Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Всі статті