У "ДНР" росіяни відправили штурмовиком на війну вчителя музики, який має інвалідність

У квазіутворенні "ДНР" мобілізованого викладача з гітари та інваліда 3-ї групи спочатку утримували у в/ч, а тепер відправили на полігон і збираються послати на штурм. Про це 27 лютого повідомляє опозиційний російський паблік ASTRA.

Журналісти пишуть, що йдеться про Володимира Фролова, якого "незаконно мобілізували 2 роки тому, 22 лютого 2022 року, забравши його прямо з музичної школи".

"Не дивлячись на чинну відстрочку за станом здоров'я, інваліду 3-ї групи, з численними проблемами із зором, серцем, шлунком, щитовидною залозою (все підтверджено документами), відмовили в проведенні медкомісії та відвезли на фронт. У жовтні 2022 року мобілізованого поранило, він пройшов через кілька шпиталів. Поки він перебував на лікуванні, йому телефонували командири і вимагали, щоб він повертався на війну. Фролова викликали у військову частину в Шахтарську ("ДНР"). Чоловік сам прийшов туди на милицях. У підсумку Володимир звідти втік, після чого викладача затримали. Як розповідала ASTRA його дружина, на 22 лютого Володимир перебував у Петровському районі у в/ч 41698 3 мзб, де з нього "знущалися, змушували підписувати контракт"", - ідеться в повідомленні.

Сьогодні, 27 лютого, стало відомо, що Фролова вже відправили на військовий полігон і збираються відправити на штурм. Про це журналістам повідомила його дружина.

"Я вимагаю, щоб йому дали пройти ВЛК. Командир вирішив, що чоловік із його хворобами придатний до служби. Яке право він має вирішувати такі питання?", - каже дружина викладача музики Анна.

Статті

Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Всі статті