У "ДНР" пояснили "інвестиційну привабливість" регіону тим, що тут залишилося "багато покинутих активів" 

Одним із чинників декларованої окупаційною владою "ДНР" інвестиційної привабливості регіону, що декларується, є велика кількість активів, які законні власники були змушені кинути після 2014 року. Про це місцевим журналістам заявив Так званий "уповноважений з прав підприємців у ДНР" Ярослав Бережко.

"Багато вільних ніш, ми ж знаємо який відтік був бізнесу в 2014 році, є кинуті активи, є зруйновані активи, які потребують уваги, є вільна для освоєння земля", - не пояснив він, звідки в економічно розвиненому регіоні України після російської окупації з'явилася велика кількість кинутих і зруйнованих бізнесів.

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті