У "ДНР" повідомили про десяток постраждалих "мчс-ників" у Горлівці

Десять "співробітників МНС", які гасили пожежу в окупованій Горлівці, постраждали нібито через атаку українського дрона. Про це 12 квітня пишуть місцеві пропагандисти з посиланням на прес-службу МНС Росії.

"У ДНР через атаку безпілотника постраждали 10 співробітників МНС Росії. У Микитівському районі Горлівки вогнеборці ліквідували пожежу. Приватний будинок загорівся через скидання вибухонебезпечного предмета. Під час гасіння сталася повторна атака з БПЛА. Унаслідок цього травми різного ступеня тяжкості дістали співробітники МНС Росії", - ідеться в повідомленні.

Зазначається, що постраждалих госпіталізовано.

Додамо, що в умовах часткової окупації Донеччини Росією перевірити інформацію не є можливим.

Статті

Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Всі статті