У «ДНР» повідомили про 8 поранених за день жителів і атаку на «Силур»

У квазіутворенні «ДНР» повідомили про вісьмох постраждалих мирних жителів унаслідок обстрілів і детонації вибухонебезпечних предметів. Про це 2 червня написав ватажок «ДНР» Денис Пушилін.

За його інформацією, у Гірницькому і Червоногвардійському районах Макіївки поранення дістали жінка 1934 р.н. і чоловік 1978 р.н. У Пантелеймонівці від обстрілів постраждала жінка 1933 р.н. У Маріуполі внаслідок детонації вибухонебезпечного предмета під час розчищення території поранені троє робітників - чоловіки 1975, 1988 і 1995 р.н. 

Крім того, Пушилін повідомив про нібито атаку по Харцизькому сталедротово-канатному заводу «Силур», де поранення дістали дві співробітниці підприємства: жінки - 1978 р. н. (стан вкрай важкий) і 1971 р. н. (стан середнього ступеня тяжкості).

Також він написав, що в «республіці» за добу «пошкоджено 21 житлове житлове житлове будівництво в Гірницькому районі Макіївки, Калінінському, Микитівському, Центрально-Міському районах Горлівки, н. п. Пантелеймонівка Ясинуватського муніципального округу, а також будівлю пенсійного фонду в Горлівці та виробничу інфраструктуру заводу “Силур” у Харцизьку. У Петровському районі Донецька пошкоджено автомобіль».

Статті

Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Всі статті