У "ДНР" повідомляють про жертви детонації боєприпасів у трьох районах

У квазіутворенні "ДНР" повідомили, що підліток 2008 року народження загинув унаслідок детонації боєприпасу, який раніше не розірвався, у Горлівці. Про це 18 березня пишуть місцеві пропагандисти.

Зазначають, що трагедія сталася на вулиці Шашуріна в Микитівському районі міста.

Також окупанти повідомляють про поранення сьогодні чоловіка 1964 року народження внаслідок підриву на вибухонебезпечному предметі у Волноваському районі. Інцидент стався в селі Вільне, що за кілька кілометрів на південний схід від Волновахи. Обставин події не уточнюють.

 Крім того, пишуть, що вчора, 17 травня, підліток-хлопчик дістав поранення під час детонації вибухонебезпечного предмета в Маріуполі. Зазначається, що потерпілий - 2010 року народження. Обставин події та характеру травм не уточнюють.

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті