У "ДНР" повідомляють про сімох поранених унаслідок обстрілів жителів

У квазіутворенні "ДНР" повідомили про поранення сімох жителів унаслідок обстрілу сьогодні, 14 квітня, у Горлівці та Донецьку. Про це написав ватажок "республіки" Денис Пушилін і "мер" Горлівки Іван Приходько в соцмережах.

"У результаті обстрілу житлового масиву "Будівельник" (Микитівський район Горлівки) ... поранення різного ступеня тяжкості отримали п'ять мирних громадян", - написав Приходько.

Пушиніл уточнив, що поранення дістали жінки 1944, 1948, 1960, 1964 і 1984 р.н.

Також він повідомив, що в смт. Олександрівка (Донецьк) скинутим із безпілотника боєприпасом на автобус міського маршруту №99Б поранені жінки 1951 і 1964 р.н.

"Стан постраждалих - середнього ступеня тяжкості, важко поранено жінку 1960 р.н. Усім надається необхідна медична допомога", - додав Пушилін.

Зазначається також, що внаслідок обстрілів, у яких окупанти звинувачують за традицією ЗСУ, пошкоджено багатоквартирний житловий будинок, госпбудівлі в Микитівському районі Горлівки, а також автобус в Олександрівці.

Нагадаємо, що в умовах часткової окупації Донеччини перевірити інформацію не є можливим.

Статті

Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Всі статті