У "ДНР" почали затримувати і депортувати іноземців без документів на право проживання в Росії

Двох іноземців без документів, що дозволяють перебувати в РФ, затримали в окупованій Ясинуватій Донецької області. Про це повідомили в прес-службі "міністерства внутрішніх справ по ДНР".

"Під час проведення перевірки з метою виявлення та припинення правопорушень у сфері міграційного законодавства співробітники відділу з питань міграції... виявили двох іноземців, які не мали документів, що підтверджують право перебування на території Російської Федерації", - зазначається в ньому.

"Суд" призначив їм штрафи й ухвалив рішення депортувати. 

Як повідомлялося раніше, після теракту 22 березня в підмосковному "Крокусі" Путін доручив силовим органам і спецслужбам спільно "комплексно опрацювати питання, що стосуються оновлення підходів до міграційної політики країни". Окуповані території Донецької області були і залишаються у складі України, тому російське законодавство, зокрема міграційне, тут застосовується протиправно.

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті