У "ДНР" почали скасовувати вироки українських судів, винесені сепаратистам і зрадникам Батьківщини

У "ДНР" почали скасовувати вироки українських судів, винесені сепаратистам і зрадникам Батьківщини. Про це йдеться в повідомленні прес-служби "прокуратури республіки".

Наразі, зазначається в ньому, подання про "реабілітацію" подано на 46 засуджених зрадників, вироки яким нібито ухвалено "з політичних мотивів".

Загалом "прокуратура" встановила 230 таких засуджених, проте окупаційна влада не знає місця знаходження більшості з них - фактично встановлено місцезнаходження тільки 46 осіб, які "проживають на території ДНР".

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
29.01.2026
14:00

Фейкові перемоги російської армії, морська піхота під Покровськом, та енергетична криза — Іван Ступак про плани РФ

...Це виглядає як постійна спроба демонструвати позитивні результати. Бо на горі їх чекають. У них логіка проста: ні дня без результату, ні дня без захоплення.
Світ
28.01.2026
12:55

«Хочемо максимально зберегти населення України. Це дуже ювелірна робота, тут сокирою не помахаєш». Російські ЗМІ про Україну

Формально йде мова тільки про виведення військ ЗСУ з території Донбасу, але ніхто не говорить про те, щоб Київ офіційно визнав Донбас російською територією.
Донбас
25.01.2026
13:00

Мистецтво промовчати і майстерність не договорювати. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу щосили намагалися згладити гостроту деяких проблем, що звалилися на «молоді республіки». Неприємність у непідконтрольному законній владі Дебальцевому буквально прилетіла з неба – місто, точніше військові...
Всі статті