У "ДНР" оголосили в розшук "експрокурора" Ленінського району Донецька

"УФСБ по ДНР" розшукує "колишнього прокурора" Ленінського району окупованого Донецька, гендиректора "Недра" Станіслава Огороднікова. Повідомлення про це з'явилися в пропагандистських ЗМІ 17 грудня.

"УФСБ Росії по Донецькій Народній Республіці розшукують Огороднікова Станіслава Миколайовича 01.10.1984 р.н., який раніше обіймав посади прокурора Ленінського району м. Донецька та генерального директора ДК "Недра" (ДНР)", - йдеться в повідомленні.

Огородников підозрюється в шахрайстві в особливо великому розмірі.

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті