У "ДНР" обіцяють знайти майданчик для "суду" над Україною... без участі міжнародної спільноти 

У "ДНР" обіцяють знайти майданчик для "суду" над Україною без участі міжнародної спільноти. Таку парадоксальну заяву зробила Дар'я Морозова, яка називає себе місцевою "уповноваженою з прав людини".

Вона визнала, що світове співтовариство не сприймає всерйоз заяви російської влади та їхніх маріонеток із "ДНР" про нібито військові злочини України. "Міжнародній спільноті не потрібна правда про злочини України в Донбасі", - заявила Морозова.

"Але, ми повинні вести документування. Будь-яка війна закінчується, а військові злочини не мають терміну давності. Ми знайдемо майданчик, де ці справи розглядатимуть", - припустила вона, що можна буде обійтися і без світової спільноти.

Статті

Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

"Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну". Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Всі статті