У "ДНР" на чотири роки посадили колишнього директора транспортного підприємства окупованого Маріуполя

У "ДНР" до чотирьох років позбавлення волі засудили колишнього директора транспортного підприємства окупованого Маріуполя. Про це йдеться в повідомленні пресслужби "верховного суду ДНР" і "управління судового департаменту в ДНР".

Раніше повідомлялося, що чиновник-колабораціоніст, зажадав у підприємця "заплатити за перевагу під час укладення контрактів на поставку товарів 320 тисяч рублів".

Повідомляють, що Костянтина Нехаєва затримали на гарячому під час одержання хабара у великому розмірі. "Судом" йому призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 4 роки з відбуванням покарання у виправній колонії суворого режиму. 

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті