У "ДНР" мають намір почати будівництво сміттєпереробного комплексу у 2025 році, але поки що немає ні проєкту, ні навіть земельної ділянки 

У "ДНР" мають намір почати будівництво сміттєпереробного комплексу у 2025 році. Про це йдеться в повідомленні Міністерства природних ресурсів та екології РФ.

Водночас російська влада визнає, що справа зрушиться з мертвої точки лише після того, як буде виділено земельну ділянку. Тоді російський екологічний оператор розробить проектно-кошторисну документацію (ПКД). 

І хоча земельну ділянку досі не визначено, у міністерстві сподіваються, що ПКД має бути готова до листопада, а будівництво заводу розпочнеться вже наступного року.

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті