У "ДНР" кажуть, що не треба поспішати з переоформленням прав власності на житло за російськими зразками

У квазіутворенні "ДНР" заявили, що жителі не позбудуться прав власності на житло, якщо не замінять "республіканські" документи на документи російського зразка. Про це сказав так званий керівник "управління Федеральної служби держреєстрації, кадастру і картографії по ДНР" Юрій Сироватко, якого цитують пропагандисти. 

"Згідно з чинним законодавством, правовстановлювальні документи, видані до дня прийняття Донецької народної республіки до складу Російської Федерації, є дійсними, не потребують заміни і можуть бути подані для державної реєстрації прав на нерухоме майно до 1 січня 2028 року", - сказав Сироватко.

За його словами, поспішати з реєстрацією права власності немає необхідності. Законодавство Російської Федерації передбачило великий період для внесення правовстановлюючих документів у базу ЄДРН для тих, хто не планує продавати свою нерухомість найближчим часом.

"У зв'язку з тим, що часу більш ніж достатньо, поспішати з реєстрацією прав на нерухомість не потрібно, але для здійснення угоди з нерухомістю, потрібно буде провести її реєстрацію до оформлення такої угоди", - додав він.

Статті

Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Всі статті