У "ДНР" із фронту втекли 30 найманців-зеків зі зброєю та військовим транспортом 

В окупованому Волноваському районі на одній з ділянок фронту сталася надзвичайна подія - втекли 30 так званих "військовослужбовців" (колишніх ув'язнених). Про це повідомляють у місцевих пабліках 26 травня.

"Надійшла інформація, що у Волноваському районі на одній з ділянок фронту військовослужбовці (колишні ув'язнені) самовільно залишили місце несення служби в кількості 30 осіб. У них є військовий транспорт і зброя", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що ті, хто втік, нібито перебувають у Волноваському районі, і зараз "спецслужби ведуть їхній пошук, частину вже відловили".

Статті

Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Всі статті