У "ДНР" із фронту втекли 30 найманців-зеків зі зброєю та військовим транспортом 

В окупованому Волноваському районі на одній з ділянок фронту сталася надзвичайна подія - втекли 30 так званих "військовослужбовців" (колишніх ув'язнених). Про це повідомляють у місцевих пабліках 26 травня.

"Надійшла інформація, що у Волноваському районі на одній з ділянок фронту військовослужбовці (колишні ув'язнені) самовільно залишили місце несення служби в кількості 30 осіб. У них є військовий транспорт і зброя", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що ті, хто втік, нібито перебувають у Волноваському районі, і зараз "спецслужби ведуть їхній пошук, частину вже відловили".

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті