У "ДНР" хочуть розмінувати ліси, як у Чечні, але відвідувати їх не можна

У квазіутворенні "ДНР" заявили, що хотіли б розмінувати ліси, як у Чечні, але під час війни це не виходить, тому пересуватися лісовою зоною не слід. Про це 3 жовтня повідомляють пропагандистські ЗМІ, цитуючи главу "держкомітету лісового та мисливського господарства ДНР" Олексія Шебалкова.

Судячи з цитати Шебалкова, окупанти вважають своєю територію Краснолиманського лісгоспу, називаючи її "окупованою".

"На темпи відновлення лісів впливають військові дії. Поки що залишається в окупації Краснолиманський лісгосп. Частина лісів замінована - вирішується питання їхнього розмінування. При цьому буде застосовуватися досвід Чеченської республіки", - наведено слова Шебалкова.

"Ліси в межах і біля населених пунктів уже розміновують. Але поки слід обмежити пересування в лісовій зоні, оскільки є небезпека для життя", - цитується Шебалков.

Зазначимо, що розмінування лісів у Чечні після двох воєн, що тривали протягом 10 років, триває з 2012 року. І проблема промислового використання деревини в Чечні, як і раніше, не вирішена, оскільки в деревах продовжують залишатися осколки мін.

Як повідомлялося, мінприроди росії підготувало проєкт постанови уряду, що встановлює ставки за оренду лісових ділянок, а також понижувальний коефіцієнт до них на окупованих територіях Донецької ("ДНР") і Луганської областей ("ЛНР"), а також частин Херсонської та Запорізької областей.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті