У "ДНР" хочуть реалізувати "покинуті" українські вантажі в Маріупольському порту

Окупаційна влада так званої "ДНР" збирається реалізовувати захоплені українські вантажі в порту тимчасово окупованого Маріуполя. Про це заявив так званий "прем'єр-міністр "ДНР" Євген Солнцев, повідомляють російські пропагандистські ЗМІ. 

За словами Солнцева, виручені кошти нібито будуть спрямовані на "відновлення і розвиток портової інфраструктури". 

Як повідомлялося, ДБР викрило керівника держпідприємства, який перерахував 12 млн грн на ремонт об'єкта в Маріуполі вже після його окупації.

Статті

Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Країна
16.05.2024
14:18

Від ідей до конкретних проектів: війні не вдалося зупинити бізнес Дніпропетровщини

Прифронтова Дніпропетровська область увійшла в трійку лідерів серед регіонів за кількістю нових бізнесів. Упродовж першого кварталу 2024 року в області відкрито майже 7 тисяч ФОПів. Водночас, за чотири місяці регіон має економічні втрати: тут...
Країна
16.05.2024
10:35

Коломойський: розмова продовжується

Реанімувавши старі звинувачення щодо співвласника групи "Приват" І.Коломойського, влада виклала свій останній та вирішальний козир у діалозі з опальним олігархом. Але чи призведе це до бажаного результату – велике питання.
Всі статті