У "ДНР" хочуть присвоїти краєзнавчій конференції ім'я донецького журналіста Жарова, якого окупанти за мобілізацією відправили на забій

У "ДНР" хочуть присвоїти краєзнавчій конференції ім'я донецького журналіста і краєзнавця Анатолія Жарова, який загинув під час штурму Маріуполя. Про це заявив Михайло Желтяков, який називає себе "в. о. міністра культури".

"На знак поваги до діяльності Анатолія Жарова вважаємо за доцільне присвоєння його імені щорічному краєзнавчому заходу "Юзівські читання".

Анатолій Жаров до російської окупації працював у газеті "Донецкие новости" і займався краєзнавчими дослідженнями. З 2015 року він був співробітником так званого "міністерства інформації ДНР". У лютому 2022 року його мобілізували і без будь-якої підготовки відправили на штурм Маріуполя. 1 квітня його було вбито. Обставини його смерті невідомі, проте сепаратистська пропаганда заявила, що він загинув героїчно "під час виконання військового обов'язку".

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті