У "ДНР" хочуть повернути шахтарів, які поїхали на заробітки до Якутії та Воркути

У квазіутворенні "ДНР" хочуть вирішити проблему з кадрами в углепромі, повернувши тих горняків, які виїхали за великими зарплатами до Якутії та Воркути. Про це повідомляють у місцевих пабликах 27 серпня.

"Нестача кадрів залишається однією з головних проблем шахтарського краю. Про це розповідають у компанії "ІМПЕКС-ДОН", яка взяла під опіку чотири шахти ДНР", - пишуть пропагандисти.

Вони цитують гендиректора компанії Володимира Пакреєва: "Кадрове питання - це найбільша проблема. Але я вам скажу, що лише за минулий місяць, якщо до червня у нас було плюс 85 співробітників - ми прийняли їх по чотирьох шахтах - то за червень-липень прийняли 165 осіб”.

"Ну так, спочатку залишили гордість Донбасу без зарплат або платили копійки. А тепер треба якось повертати спеціалістів", - пишуть у донецьких пабликах.

Як повідомлялося, "мер" Макіївки Владислав Ключаров заявив, що проведені з початком "СВО" мобілізація та евакуація вплинули на роботу шахт Макіївки.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
01.02.2026
15:30

Реквієм за вугільною промисловістю Донбасу. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу разом із московськими чиновниками, відрядженими Кремлем для керівництва «молодими республіками», та місцевими зрадниками імітували небувалі «успіхи» в розвитку економіки та обіцяли ще більш «вражаючі»...
Країна
29.01.2026
14:00

Фейкові перемоги російської армії, морська піхота під Покровськом, та енергетична криза — Іван Ступак про плани РФ

...Це виглядає як постійна спроба демонструвати позитивні результати. Бо на горі їх чекають. У них логіка проста: ні дня без результату, ні дня без захоплення.
Світ
28.01.2026
12:55

«Хочемо максимально зберегти населення України. Це дуже ювелірна робота, тут сокирою не помахаєш». Російські ЗМІ про Україну

Формально йде мова тільки про виведення військ ЗСУ з території Донбасу, але ніхто не говорить про те, щоб Київ офіційно визнав Донбас російською територією.
Всі статті