У "ДНР" хочуть отримувати більше газу з росії газопроводом Таганрог-Мелітополь

У квазіутворенні "ДНР" повідомили, що розпочато роботи з прокладання магістрального газопроводу Таганрог-Мелітополь, за рахунок чого буде збільшено обсяг газу для "республіки". Про це пишуть пропагандистські ЗМІ 28 липня, цитуючи "заступника глави уряду ДНР" Андрія Черткова. 

"Цього року вже розпочато роботи з перекладання магістрального газопроводу Таганрог-Мелітополь. Це дасть змогу збільшити обсяг газу в республіці", - сказав Чертков.

Пропагандисти також пишуть, що планують зайнятися "газифікацією приватного сектора Донбасу", для чого організують спеціальну компанію-оператора. Також повідомлялося, що труби для будівництва газопроводу поставить віджатий окупантами Харцизький трубний завод.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ
30.11.2025
23:55

Не любов… Луганський  щоденник

Я знаю тих, хто повернувся, але я не можу спілкуватися з ними. Можна закрити на все очі, можна бути вищим, але можна просто не спілкуватися, і я обираю цей варіант.
Донецьк
30.11.2025
17:20

Ватажок «ДНР» підтвердив, що зруйновані в ході «СВО» населені пункти будуть показувати туристам, а не відновлювати. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Вперше ідею консервації зруйнованих російськими окупантами міських кварталів і селищ Донбасу «для збереження пам'яті» Денис Пушилін висловив півроку тому. Тоді в якості кандидатів на «музей під відкритим небом» він назвав Авдіївку, Вугледар і Бахмут.
Луганськ
29.11.2025
12:12

Як (не) вирішуються проблеми переселенців з громад Луганщини, окупованих з 2014 року

"Луганщина зникає з порядку денного України. Майже немає проєктів від донорів, які б підтримували луганців – не ВПО як таких, а саме луганчан, у прагненні зберігати свою ідентичність, спадщину, коріння".
Всі статті