У "ДНР" готують закон, який дасть змогу розвивати туризм. Кажуть, є багато перспективних місць  

У "ДНР" готують закон, який дозволить розвивати туризм. Про це заявив "голова комітету народної ради з фізичної культури, спорту і туризму" Володимир Чекун.

За його словами, готується законопроєкт про закріплення на законодавчому рівні підтримки туристичної сфери окупованої частини Донецької області.

"У нас дуже багато перспективних туристичних місць, які треба розвивати. Це, наприклад, як природні - узбережжя Азовського моря, так і місця військової слави - висота Савур Могила. Тому треба на законодавчому рівні закріпити заходи підтримки з розвитку туризму в нашому регіоні", - розповів він.

Але, визнав він, реально говорити про розвиток туризму в розореному російською агресією регіоні можна буде лише після завершення військових дій.    

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
15.03.2026
13:13

Пушилін приїхав до Путіна на уклін і запросив відставних окупантів з усієї Росії переселятися на Донбас. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ватажок «ДНР» Денис Пушилін з’їздив до Москви, що називається, «за ярликом». У Кремлі він улесливо дякував Путіну за допомогу «федерального центру». Російський диктатор, у свою чергу, хвалив Пушиліна за «мудре керівництво» окупованим...
Країна
12.03.2026
12:00

Примусова евакуація: що передбачає новий закон і чому його критикують правозахисники

Йдеться не лише про випадки відмови від евакуації. Норма може застосовуватися і в інших ситуаціях. Наприклад, якщо батьки не ходять із дитиною до укриття або залишають її саму вдома.
Світ
11.03.2026
13:34

«Росія - єдина країна, що має реальний досвід відбиття таких атак». Російські ЗМІ про Україну

"У Києва цього досвіду немає, але є специфічна база знань, яку він перетворив на предмет торгу. Україна активно поширює практики застосування технологій, не гребуючи зв'язками з наркокартелями і сумнівними посередниками".
Всі статті