У «ДНР» для школярів придумали ще один канал антиукраїнської пропаганди: на «Нових горизонтах» їх навчатимуть любити країну-агресора

Вісім шкіл окупованих Сніжного і Макіївки Донецької області стали майданчиками для проведення лекцій пропагандистського маршруту «Нові горизонти», який проводитиме російське товариство «Знання». Про це йдеться в повідомленні «республіканського» відділення товариства.

Зазначається, що лекції присвячені виправданню російської агресії проти України та «СВО», а також, так званій, «фальсифікації історії».

«На лекціях обговорювалися героїчні подвиги військовослужбовців у період спеціальної військової операції та значущі особистості ДНР. Розглядалася роль Росії на світовій арені, включно з боротьбою за справедливий світоустрій», - ідеться в повідомленні.

Нібито, окремою темою було знайомство з методами «маніпуляції з боку України і способи пошуку достовірної інформації».

Як повідомлялося раніше, в Росії та на окупованих нею територіях України створено паралельну інформаційну «реальність» - будь-яка інформація про російську агресію, що не збігається з офіційними повідомленнями, визнається недостовірною, а за її поширення передбачено адміністративну та кримінальну відповідальність. Аналогічні вимоги висуваються й до історії Росії.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
27.08.2025
09:47

«Це не клоун - все набагато гірше і страшніше». Російські ЗМІ про Україну

«Яким буде результат - покаже переговорний процес. Але те, що від територій, включених до складу Росії за Конституцією, ми не відмовимося, - залізобетонно»
Світ
26.08.2025
10:27

“Путін найбільше ненавидить непокірних російськомовних громадян України”. Огляд західних медіа

“Те, чого Росія не може отримати силою, вона вимагає дати їй на блюдечку за допомогою тиску, який Дональд Трамп може чинити на Україну та європейських союзників Америки".
Донбас
24.08.2025
18:00

На окупованому Донбасі замість води жителям помахали чужими прапорами. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня в «республіках», де не вистачає води для того, щоб зайвий раз помити руки (і не тільки), трапився черговий привід для гордості. Окупаційна влада влаштувала помпезне святкування Дня російського прапора, а місцеві ЗМІ підготували серію...
Всі статті