У "ДНР" дали зрозуміти, що десятки тисяч мігрантів із Середньої Азії та Кавказу працюють на окупованому Донбасі на "законних" підставах

У "ДНР" визнали, що десятки тисяч мігрантів із Середньої Азії та Кавказу працюють на окупованому Донбасі на "законних" підставах. Про це свідчить звіт "регіонального управління" Федеральної служби судових приставів РФ.

У ньому наголошується, що за три місяці з окупованої території Донецької області було вислано всього 23 незаконних мігранта.

Зазначається, що це були громадяни Узбекистану, Таджикистану, Киргизії, Вірменії, Азербайджану і Туркменістану.

"Серйозно? Цілих 23 імпортних за 3 місяці? А решта типу легально працюють?", - іронізують автори місцевий Телеграм-каналів. 

Як повідомлялося раніше, російська влада активно переселяє на окупований Донбас мігрантів із республік Середньої Азії та Кавказу. 

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті