У «ДНР» автопоїзди «Здоров'я» в умовному місті, в яке медики приїжджають вахтовим методом, за тиждень роботи в середньому обслуговують... всього 13 осіб  

«На прохання жителів продовжуємо направляти автопоїзди «Здоров'я» до віддалених міст і сіл... З середини липня медики оглянули 1859 осіб у 23 муніципалітетах», - написав ватажок «ДНР» Денис Пушилін на своїх сторінках у соціальних мережах.

Згідно зі звітами влади «ДНР», автопоїзди «Здоров'я» працюють з 10 до 15 годин по 5 днів на кожній локації. За цей час, якщо проаналізувати озвучені «главою» цифри, виходить, що за місяць вони обслуговують до 300 осіб у всіх відвіданих медиками-вахтовиками населених пунктах. На один «муніципалітет», таким чином, припадає в середньому... 13 місцевих жителів.

За словами ватажка «ДНР», наявні лікарі, як і раніше, будуть працювати вахтовим методом у містах і районах «республіки».  «Наступного року кількість автопоїздів «Здоров'я» збільшиться до трьох, а ще додатково буде запущено 58 пересувних комплексів, де також можна буде обстежитися, отримати консультацію лікаря», - пообіцяв він забезпечити жителів окупованого Донбасу хоча б епізодичною медичною допомогою.

Як повідомлялося раніше, ватажок «ДНР» Денис Пушилін визнав серйозний дефіцит медичних працівників і пообіцяв компенсувати його за рахунок епізодичних «десантів» вузьких фахівців. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
24.12.2025
12:00

«Українську енергетику добиває упертість Зеленського». Російські ЗМІ про Україну

"Є загальноприйняті принципи організації виборчого процесу. І мільйони громадян не можна позбавляти права голосу, навіть якщо вони і живуть десь за кордоном"
Донбас Країна
22.12.2025
23:59

Війна та люди. Що визначає майбутнє українського Донбасу

Від війни залежить, скільки громадян України виїдуть із регіону і чи буде їм кудись повертатися. Від людей - чи захочуть вони жити в країні, де їх вбиває РФ і стигматизують свої ж "національно свідомі" співвітчизники.
Донбас
21.12.2025
16:01

Про Пушиліна або добре, або нічого… Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня деякі публікації донецьких ЗМІ дуже нагадували надгробні промови. Місцеві та російські політологи, колеги по роботі, говорячи про ватажка «ДНР», з придихом розповідали, як чудово він минулого року керував «молодою республікою», як...
Всі статті