У Дніпрі зросла кількість загиблих внаслідок ракетної атаки РФ 29 грудня

Внаслідок масованого ракетного удару рашистами кількість загиблих у Дніпрі зросла до семи людей. Про це повідомляє голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак у своєму телеграм-каналі 31 грудня.

"У лікарні помер ще один постраждалий від масованої ракетної атаки, яка сталася зранку 29 грудня. Це 45-річний чоловік. Медики до останнього боролися за нього. Та, на жаль… Тож загалом той терористичний акт забрав життя 7 людей", - зазначив Лисак.

Також він повідомив, що 18 пацієнтів залишаються у лікарнях.

"Зокрема, й півторарічний хлопчик. Більшість травмованих – у середньому стані. Двоє – важкі", - додав Сергій Лисак.

Нагадаємо, що кількість жертв ракетного удару по Києву зросла до 19 осіб.

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті