У Дніпрі запрацював ще один гуманітарний хаб для переселенців із Донецької області

Новий гуманітарний хаб для переселенців із Торецької громади та людей, які виїхали з прифронтової або окупованої території Донецької області, розпочав роботу в Дніпрі. Про це кореспонденту "ОстроВа" повідомили в Торецькій МВА.

Тут ВПО надаватимуть гуманітарну, медичну та психологічну допомогу. На місці доступні кабінети сімейного лікаря, психологічної підтримки та ментального здоров'я.

Також на базі хабу відбуватимуться культурно-розважальні заходи, спрямовані на підтримку психоемоційного стану: арт-терапія, майстер-класи тощо.

Простір знаходиться на вул. Тиверській, 4. Дзвінки приймаються за телефоном: 050 728 19 34.

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті