У Дніпрі відремонтували центр тимчасового перебування для майже сотні переселенців

У Дніпрі відремонтували центр тимчасового перебування для переселенців. Про це повідомила заступниця очільника Дніпропетровської ОВА Надія Задорожна.

Як повідомляється, у будівлі замінили комунікації та вікна, облаштували 40 житлових кімнат, привели до ладу місця загального користування, а також  – встановили новий ліфт для людей з інвалідністю. Роботи профінансували урядові партнери країн Північної Європи та УВКБ ООН. 

«Вдячні за послідовну і своєчасну підтримку переселенців. Докладаємо максимум зусиль, щоб допомогти їм інтегруватися в громади. В області більше 100 місць тимчасового проживання для ВПО. Деякі потребують ремонту. Тому проєкти реконструкцій – надважливі. Спільно з нашими партнерами продовжуватимемо роботу у цьому напрямку», – зазначила Надія Задорожна.

Як зазначила заступниця очільника Дніпропетровської ОВА, капітально відремонтували два поверхи в гуртожитку., де зробили стяжку підлоги, замінили вікна, систему водопостачання, каналізації, опалення та вентиляції, оновили електропроводку. Також оснастили ванні кімнати та вбиральні, реконструювали хол і встановили ліфт для людей з інвалідністю, передали всі необхідні меблі та кухонне приладдя.

«З перших днів повномасштабної війни ми підтримували людей, які рятувались від атак. Допомагали їм отримати доступ до безпечного і комфортного тимчасового житла в громадах. Вони досі залишаються там, бо не мають куди повернутися. Тому вкрай важливо забезпечити їм гідні умови. Ремонтуючи ці заклади, ми одразу покращуємо добробут мешканців та створюємо більше спальних місць», – сказала представниця УВКБ ООН в Україні Кароліна Ліндхольм Біллінг.

Як зазначається, у центрі наразі проживає 86 переселенців, в одній кімнаті – від двох до чотирьох людей.

Нагадаємо, у хабі Старобільщини в Києві переселенці можуть отримати консультації психолога, юриста й спеціаліста Служби у справах дітей. 

Статті

Луганськ
09.09.2024
17:02

Правда і міф про російську гуманітарку. Луганський щоденник

Може, це жорстоко, але часто виходило, що допомогу отримував той, хто міг про неї написати та попросити, хто мав доступ до соціальних мереж, хто був наполегливий. Зрозуміло, що люди похилого віку до цієї категорії не належать.
Донбас
08.09.2024
17:44

У «ДНР» замислилися: як пояснити людям, за що їм усе це. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня окупаційна влада Донбасу визнала, що жителі «ДНР/ЛНР», особливо окупованих після 2022 року районів, м'яко кажучи, не повною мірою відчувають радість «визволення» і приходу «русского мира». На них не діє міф про те, що десять років...
Країна
06.09.2024
11:06

12-годинні виклики, реформування і «Надія». Як "швидка" виконує свої функції у прифронтовій Дніпропетровщині

Зараз додалося викликів… Ми всі розуміємо які. У нас щоденні транспортування військових, я не буду говорити, з яких локацій. Першими працюють військові медики, ми забираємо поранених військових в лікарнях першого контакту або стабілізаційних пунктах
Всі статті